Společnost Vetren, spol. s r.o.  se zabývá kompletními renovacemi historických vozidel již od roku 1992 a patří mezi největší renovační firmy u nás i v zahraničí. Firma má v současné době 20 zaměstnanců s mnohaletou praxí, kteří jsou mistry svého oboru.

     Naší předností je, že veškeré práce, počínaje odstrojením vozidla až po kompletaci, jsou prováděny v areálu firmy, tzn. "pod jednou střechou", tudíž na sebe plynule navazují a je tím umožněna průběžná komunikace mezi profesemi. Tím se zvyšuje kvalita a rychlost renovace. Vyrábíme náhradní díly dle originálu, výkresu či jiné dokumentace. Máme velké zkušenosti s výrobou konstrukcí jako např. konstrukce střech kabrioletů či sedadel. Provádíme jakékoliv přestavby vozidel dle přání zákazníka.

     Máme bohaté zkušenosti s renovacemi předválečných automobilů všech značek, zejména jsme specializovaní na vozy značek BMW a Mercedes. Při renovaci vždy klademe důraz na kvalitu, originalitu a dodržování dobových technologií. Naši zákazníci se můžou spolehnout na špičkovou práci při renovaci vozidla, která vykazuje znaky té nejvyšší kvality. Příkladem může být jakýkoliv z více než 400 realizovaných projektů.